spodnie

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w szykowne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy dżinsową kurtkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wyjść z przyjaciółką na zakupy.

Jakie ciuchy są niezbędne w okresie zimowym

zima
Author: Midland
Source: Midland
Nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety, mamy zimę i mamy mus, jako co roku ukryć krótkie spodnie w szafie, a w zamian wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Sukienki na wiosnę

plakat
Author: Paul van de Velde
Source: http://www.flickr.com
Niedługo wiosna, więc idealny czas, by zmienić garderobę na dostosowaną do rosnących temperatur. Drogie niewiasty! Faceci mają do was olbrzymią prośbę – noście sukienki codzienne! Przytłaczający procent panów preferuje bardziej kobiety w zgrabnych sukienkach niż w spodniach. I nie ma co się dziwować, wszakże lekkie sukienki zaznaczają niewieście atuty. Taki ubiór jest mocnym symbolem kobiet.

Monnari producentem cenionym szczególnie

Kolekcja jesiennych spodni od Monnari
Author: Monnari
Source: Monnari
Różnego rodzaju oraz o rozmaitym odcieniu spodnie damskie, które firma oferuje w najnowszej kolekcji, zyskały już rzeszę zwolenniczek. Kobiety od lat poszukują kroju dla siebie optymalnego, w którym będą czuły się stuprocentowo komfortowo. Interesujące zestawy odzieżowe, z którymi firma wychodzi obecnie do klientek również w naszym kraju, pasują im doskonale. Zbilansowane ceny, ciekawe połączenia oraz oryginalność markowych ubrań sprawiają, że wiele klientek stawia na przetestowaną firmę.

Wyjątkowe wydarzenia zobowiązują do specjalnego stroju

koszule
Author: NIFE
Source: NIFE
Są takie wydarzenia, na których panuje określony dress code i każdy powinien się go rzetelnie trzymać. Im istotniejszy jest bal na który się udajemy, tym bez wątpienia większa jest świadomość, iż będzie na nim panował strój wieczorowy, który rządzi się swoimi prawami oraz który w pewnym stopniu pokazuje, czy potrafimy ubrać się właściwie do panującej sytuacji. I o ile w niektórych przypadkach możemy nagiąć troszeczkę zasady, to jednak tutaj z pewnością musimy się ściśle trzymać założeń.

Szwedzki gigant odzieżowy w internecie

Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Author: Wójcik
Source: Wójcik
Renomowana marka H&M funkcjonuje już od kilku dziesięcioleci. w naszym kraju pierwszy sklep H&M postawiono równo dziesięć lat temu. Ta szwedzka marka osiągnęła znaczny sukces na skalę światową, gdyż udało się jej pogodzić wysokiej jakości produkty z przystępnymi cenami. O ile jeszcze dotąd nie kupowałeś ciuchów tej marki, to najwyższy czas, by odwiedzić okoliczny sklep H&M.

Pages