Zara

Świat ciuchów marki ZARA

modna kobieta
Author: Trang Angels
Source: http://www.flickr.com
ZARA- jedna z najznamienitszych i najczęściej spotykanych ogólnoświatowych marek odzieżowych, która przez wiele lat obecności na naszym rynku zdobyła dużą liczbę wielbicieli zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobet. Ciuchy tej marki wyróżnia dobra jakość wykonania zsumowana z najnowszymi trendami znanych projektantów, a to wszystko w przystępnej cenie.

Wymiana ubrań na wiosnę

Ubrania dla dziewczynki
Author: MagiaSzafy.pl
Source: MagiaSzafy.pl
Branża mody to dość skomplikowana tematyka, przez niektórych nieco lekceważona, przez innych ludzi prawie w ogóle nie dostrzegana... jednak silnie obecna w naszym życiu. Także ci ludzie, którzy bez entuzjazmu patrzą na pokazy mody i uważają, że nie rozumieją tego zachwytu pań i nielicznych panów w stosunku do pewnej najnowszej kurtki, palta czy kiecki, podporządkowują się niektórym trendom.

Torebki dla Pań

torebki
Author: Tosca Blu
Source: Tosca Blu
W dzisiejszym świecie, zwłaszcza w naszym państwie, co niestety słynie nieco z tutejszej szarości i odrobinę smutnych mieszkańców, wyjątkowość nie jest mocno upragniona. Wiele ludzi stara się, żeby nie wyróżniać się na ulicach, a jednocześnie prezentować się na tyle elegancko i zachować własny styl, by czuć się ze sobą swobodnie i móc łączyć się z ludźmi reprezentującymi podobne zachowania, poglądy, często podobne gusta muzyczne i należność do takiej czy innej grupy ludzi.

Ekskluzywny sklep dla wymagających

Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme
Author: Solo Femme
Source: Solo Femme
Kiedy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku Amancio Ortega otwierał swój prywatny butik w La Coruni chyba nie wyobrażał sobie, że trzy dziesięciolecia potem będzie najbogatszym mieszkańcem Hiszpanii i zajmie piąte miejsce w rankingu globalnych krezusów w 2012 roku. A może wierzył w to tak bardzo, że jego marzenia się spełniły? Trudno stwierdzić.

Modne akcesoria oszałamiającej kolekcji H&M już w salonach

modne kolczyki
Uniwersum mody to miejsce, które licznym ludziom zdaje się trochę obce. Trudno ich nie zrozumieć, patrząc, jak niezwyczajnie mogą być ubierane kobiety na wybiegach, jak bardzo złożonymi artystami są projektanci mody, jak w każdym pokazie modelek starają się przemycić różnego gatunku przekazy artystyczne. Oczywiście są pasjonaci mody, którzy niezwykle entuzjastycznie podchodzą do tego trochę skomplikowanego uniwersum mody, rozumieją go, a kiedy widzą na wybiegu dziewczynę przyodzianą w dziwną kreację, nie kręcą głową nad tym, że nikt normalny nie ubrałby takiego stroju, by wyskoczyć do sklepu po zakupy czy na spotkanie.

Pages