Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/twincoveconfections.com/includes/menu.inc).

Otwieramy sezon imprez majowych

Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowania. Kto tylko ma takową możność, stara się w jakiś fajny sposób sobie ten czas zaplanować. Albo my w swym własnym wypielęgnowanym ogródku podejmujemy znajomych, albo też my zaszczycamy swą obecnością ciotkę czy też wuja.

uśmiechnięta kobieta
Author: Gabriel Porras
Source: http://www.flickr.com
Na taką imprezę trzeba się w odpowiedni sposób przyszykować. Zapyta ktoś - no jak to w odpowiedni sposób? Kiełbasa, węgiel do grilla, sałatka, być może jakieś piwo oraz deserek - i już po przygotowaniach. Otóż nic bardziej mylnego. Mały problem jeśli to my idziemy z wizytą. Chwila pogrzebania w garderobie i z pośród kilku bluzek bez rękawów coś wyszukamy. Do tego jakieś eleganckie dodatki i gotowe!

dziewczyna
Author: Jonas Birmé
Source: http://www.flickr.com
Gorzej, jeśli jesteśmy urządzającymi party. Wówczas pracy jest sporo. Należałoby w takiej sytuacji pomyśleć jakiego rodzaju będzie nasze spotkanie - czy będzie to styl imieninowy zatem trochę bardziej poważny, czy też może poszalejemy i nasze sobotnie popołudnie ze znajomymi będzie szalonym spotkaniem z porozstawianymi w ogrodzie leżakami.

Kiedy już ustaliliśmy styl naszego party, pora na dobór odpowiedniej garderoby. Nie musi być to zaraz coś nowego. Na spotkaniu z rodziną dobrze jest zachować równowagę. Warto jednak dostosować ubiór do imprezy. Jeżeli w naszym ogródku decydujemy się na ekskluzywne spotkanie z wykwintnymi winkami i kuchnią warto jest ubrać się w jakąś bluzkę elegancką oraz kostium. Natomiast kiedy postawimy na troszeczkę „proletariackie” kiełbaski starczy zwykła bluzka na ramiączkach (w tym miejscu znacznie więcej: ładna bluzka na ramiączkach). Wszystkie w/w zabiegi zapewnią nam komfort oraz świetną zabawę w czasie majowych garden party.

Następnym bardzo ważnym wiosennym zdarzeniem związanym z V miesiącem roku są przyjęcia komunijne. Wiadoma rzecz, iż potrzeba się odpowiednio przygotować na to, a ponieważ komunie mają miejsce w ciepłym miesiącu, wiadomą rzeczą jest iż w pewnym momencie przyjęcia komunijnego okrycia wierzchnie pań i panów będą niepotrzebne, więc kluczową sprawą jest elegancka bluzka koszulowa (przykładowe inspiracje tutaj: elegancka bluzka).I z tak wyposażoną szafą porę majówek możemy uznać za otwarty.